خانم مهندس سمانه سالاری مسئول روابط عمومی سازمان به عنوان اولین بانوی مدیر عامل خانه مطبوعات استان انتصاب شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل خانه مطبوعات استان خراسان جنوبی طی مراسمی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛احمد محبی ١٧ آبان ماه جاری در جلسه تودیع و معارفه مدیر عامل جدید خانه مطبوعات استان و جلسه آسیب شناسی حضور استان خراسان جنوبی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور ضمن تقدیر و تشکر از خانه مطبوعات استان،بیان داشت:اتفاقات خوبی در این دوره از نمایشگاه مطبوعات رخ داد و گام‌های رو به جلویی از سوی خانه مطبوعات استان برداشته شد.

احمد محبی با تاکید بر اینکه وقتی به یک پروژه بزرگ می رسیم  لازم است همه برای برگزاری باشکوه آن تلاش کنیم تصریح کرد: حضور استانها در نمایشگاه مطبوعات را فرصت مغتنمی برای گفتگو و همدلی میان رسانه ها و مسئولان و مردم با تمام سلایق دانست و افزود:پس لازم است هر سال با کیفیت بهتری برگزار شود.

محبی در ادامه همگرایی و با هم بودن را راه پیشرفت و حل چالش های جامعه مطبوعاتی استان عنوان کرد و همراهی کلیه صاحبان رسانه و ایده و فکر این عرصه برای ارتقای وضعیت پیش رو را و حضور بهتر در نمایشگاه های آتی را خواستار شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ادامه  خاطرنشان کرد: خانه مطبوعات یک نهاد کاملا صنفی بوده و می‌ بایست پیگیری مطالبات اهالی رسانه را در دستور و اولویت کاری خود قرار دهد.

وی تصریح کرد:فرصتی که با اعتماد اصحاب رسانه در اختیار شما قرار گرفته را باید مغتنم شمرد پس لازم است در مسیر خدمات رسانی و حل مشکلات خبرنگاران تا جایی که در توان و ظرفیت است تلاش کنید.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تصریح کرد:در حال حاضر فضای همدلی، نشاط و امیدواری در خانه مطبوعات استان حاکم است و امیدواریم در این دوره گام­ های موثری در زمینه توسعه رسانه ­ها برداشته شود.

محبی در پایان خواستار وحدت بیشتر اصحاب مطبوعات استان شد و از تلاش های ارزنده غلامرضا لر مدیر عامل قبلی خانه مطبوعات استان تشکر کرد و از سمانه سالاری مدیر عامل جدید خانه مطبوعات خواستار تلاش مضاعف جهت رفع کاستی های موجود در عرصه مطبوعات استان خراسان جنوبی شد.

 

keyboard_arrow_up
آخرین اخبار