اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان جهت عقد تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

بیکیان مدیریت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان در دیدار با رئیس سازمان آمادگی این شرکت را جهت عقد تفاهم نامه در حوزه های مختلف از جمله آموزش اعلام نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان، این آزمایشگاه با هدف استفاده از توانایی‌های علمی و فنی و توسعه همکاری‌های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی و امور رفاهی و تبادل اطلاعات و بهره‌گیری متقابل از ظرفیت‌های موجود با توجه به اهداف، تعهدات، در حد امکانات طرفین در جهت استمرار ارتباط سازمان یافته میان آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به منظور برطرف کردن نیازهای متقابل  عقدتفاهم‌نامه مذکور را خواستار شد..

توکلی در ادامه اظهار نمود،این تفاهم نامه در راستای اهداف سازمان و آزمایشگاه مکانیک خاک و جهت بهره‌مندی مستمر و نهادمند از خردجمعی خواهد بود و این ارتباط و همکاری فی مابین می‌تواند به ارتقا کمی و کیفی هدف‌ها و برنامه‌های مشترک یاری رساند.

همچنین تعمیق توسعه و ارتقاء زمینه‌های همکاری مشترک، بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود، افزایش تعامل‌های دوجانبه، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه‌های مخاطب و اتخاذ سیاست‌ها، برنامه‌ها، اقدامات موثر و کارآمد با بهره‌گیری از توانایی‌های طرفین و همچنین ایجاد ارتباط و تبادل امکانات علمی و پژوهشی این تفاهم زمینه‌های مناسبی برای استحکام ارتباط دو سازمان است.

همچنین دو طرف در حوزه پژوهشی می‌توانند از توان علمی یکدیگر استفاده کرده و پروژه‌های تحقیقاتی و مطالعاتی مورد نیاز را تعریف و اجرا کنند. برگزاری همایش‌های علمی و تحقیقاتی مشترک و انجام بازدیدهای علمی نیز از دیگر فعالیت‌های مشترک دو سازمان است.

.

 

keyboard_arrow_up
آخرین اخبار